Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Csatlakozz a világ vezető mobilkommunikációs cégéhez!

A Vodafone Magyarország Zrt. miskolci csapatába az alábbi munkakörbe keres kollégákat:

Vodafone Telefonos Ügyfélkapcsolati munkatárs

    Egy nagyszerű lehetőség azok számára, akik szeretnének egy pörgős, jó hangulatú csapatban dolgozni, mint Ügyfélszolgálati munkatárs. Számunkra nagyon fontos a kiemelkedő ügyfélélmény, ezért nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy ne csak az ügyfeleink, hanem a kollégáink is maximálisan elégedettek legyenek. Hiszünk abban, hogy kiváló munkatársaink szakmai segítségnyújtásával ezt el tudjuk érni, hiszen mi minden nap törődünk az ügyfeleinkkel.

Rád várunk, amennyiben:

  • Minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • A Microsoft Office alkalmazásokat felhasználói szinten ismered
  • Kiváló a szóbeli és írásbeli kommunikációd
  • Magas szintű problémamegoldó képességgel bírsz
  • Ügyfélközpontú a szemléletmódod
  • Pozitív hozzáállásra és lelkiismeretes munkavégzésre törekszel
  • Az angol nyelvtudásod előnyt jelent

Főbb feladatok:

  • Lakossági Ügyfélszolgálatra beérkező hívások udvarias, gyors és pontos megválaszolása
  • Ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, tarifacsomagokról, szolgáltatásokról
  • Ügyfelek igényeinek és elvárasainak felismerése és rugalmas kezelése

Amit kínálunk:

  • Innovatív, modern irodai munkakörnyezet
  • Stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatási csomag (Cafeteria juttatások, dolgozói tarifacsomag, készüléktámogatás, helyközi bérlet támogatás, vállalati bónusz, stb.)
  • Rendszeres képzések keretein belül előrelépési lehetőség
  • Dinamikus, folyamatosan fejlődő csapat
  • Telefonos ügyfélkapcsolati alapképzés biztosítása

Munkavégzés ideje:

  • Megszakítás nélküli munkarend

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3526 Miskolc, Arany János tér 1.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet és szeretnél Magyarország Legjobb Munkahelyének a csapatába tartozni, akkor küldd el önéletrajzodat és mi felvesszük veled a kapcsolatot.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
4 db szavazat
Állás, munka még: Vodafone Magyarország Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Telefonos Ügyfélkapcsolati munkatárs
  • Rövid pozíció név: Ügyfélkapcsolati munkatárs
  • Hirdető cég: Vodafone Magyarország Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Város: Miskolc
  • Feladatok: Lakossági Ügyfélszolgálatra beérkező hívások udvarias, gyors és pontos megválaszolása Ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, tarifacsomagokról, szolgáltatásokról Ügyfelek igényeinek és elvárasainak felismerése és rugalmas kezelése
  • Elvárások: Minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel A Microsoft Office alkalmazásokat felhasználói szinten ismered Kiváló a szóbeli és írásbeli kommunikációd Magas szintű problémamegoldó képességgel bírsz Ügyfélközpontú a szemléletmódod Pozitív hozzáállásra és lelkiismeretes munkavégzésre törekszel Az angol nyelvtudásod előnyt jelent
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.06
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 4