Mindened a kommunikáció?
Szívesen meghallgatsz másokat, és megérteted magad másokkal?
Hosszú távú, stabil karrierre vágysz?

Csatlakozz a Vodafone Customer Care csapatába, és fejlesszük tovább együtt az ügyfélélményt!
A Vodafone Magyarország Zrt. miskolci csapatába

Telefonos ügyfélkapcsolati kollégákat

keres.

    Miskolci központunkban a kiemelkedő ügyfélélmény mellett nagy hangsúlyt fektetünk kollégáink maximális elégedettségére is, ezért rendszeresen szervezünk játékokkal vagy egészségmegőrzéssel egybekötött aktivitásokat, hogy még több közös élményt és még színesebb munkanapokat nyújthassunk. Az irodában egy olyan támogató közeg fogad majd, ahova örömmel járhatsz dolgozni, saját ötleteidet is megvalósíthatod és előrelépési lehetőségre is szert tehetsz.

Rád várunk, amennyiben:

  • Minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • A Microsoft Office alkalmazásokat felhasználói szinten ismered
  • Kiváló a szóbeli és írásbeli kommunikációd
  • Magas szintű problémamegoldó képességgel bírsz
  • Ügyfélközpontú a szemléletmódod
  • Pozitív hozzáállásra és lelkiismeretes munkavégzésre törekszel
  • Az angol nyelvtudásod előnyt jelent

Főbb feladatok:

  • Lakossági Ügyfélszolgálatra beérkező hívások udvarias, gyors és pontos megválaszolása
  • Ügyfelek tájékoztatása az aktuális akciókról, tarifacsomagokról, szolgáltatásokról
  • Ügyfelek igényeinek és elvárasainak felismerése és rugalmas kezelése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Dolgozói tarifa (korlátlan beszélgetés, EU-n belüli ingyenes roaming és 20 GB adat)
  • Alapképzés biztosítása, folyamatos képzés, előrelépési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria, készüléktámogatás, helyközi bérlet támogatás)
  • Fiatalos, színes irodai munkakörnyezet
  • Saját ötletek megvalósítása
  • Egészségmegőrző, jóléti programok

Egyéb információ az állásról:

    Munkavégzés helye:
    Miskolc, Macropolis Irodaház

    Munkavégzés ideje:
    Megszakítás nélküli munkarend

    A jövő izgalmas. Ready?

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Miskolc

A jelentkezéshez kattints az ”Jelentkezem” gombra!

Ha szeretnél Magyarország Legegészségesebb Nagyvállalatánál dolgozni, akkor küldd el önéletrajzodat és mi felvesszük veled a kapcsolatot!