Cégünk, a CTDI Budapest Kft. egy multinacionális elektronikai készülékek nagytételes javításával és felújításával foglalkozó vállalat. Jelenleg több, mint 500 fő dolgozik Budapest XVIII. kerületében, autóval és tömegközlekedéssel is jól megközelíthető telephelyünkön.

Munkatársat keressünk

Telefonos toborzó

(home office)

pozícióba.

Feladatok

  • Fizikai munkaerőtoborzás telefonon home officeból
  • Az állásra jelentkezők tájékoztatása
  • Az állásra jelentkezők interjúra behívása
  • A jelentkezések tartozó adminisztratív feladatok ellátása, riportok készítése
  • Személyes részvétel az interjún heti 1 nap

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Internet felhasználó szintű ismerete és Facebook
  • Excel és Word felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megnyerő, kedves, határozott személyiség
  • Saját számítógép

Előny

  • Munkaerőtoborzásban (fizikai) szerzett tapasztalat
  • Call centeres tapasztalat

Juttatások

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Cafetéria
  • Teljesítményarányos jutalék
  • Céges telefon

Munkavégzés helye

  • 80 % home office / 1 nap Budapest, XVIII. kerület

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény és a pozíció megjelölésével.