Lux a világ egyik vezető és elismert direkt értékesítő szervezete, mely igazi sikertörténet tudhat magáénak, előremutató gondolkodással, innovatív jövőképpel rendelkezik. Világszerte javítjuk az emberek életminőségét innovatív megoldásainkkal a tiszta levegő, a tiszta víz és a jobb beltéri környezet biztosítása érdekében. Hisszük, hogy termékeink hozzásegíthetik az embereket egy egészségesebb élethez.

Minden iroda 2 fő

Telefonos szervező

munkatársat keres
Munkavégzés helye a következő központi irodáinkhoz tartozva:

Budapest, Debrecen, Győr, Miskolc, Pécs, Szeged, Veszprém

Főbb feladatok:

  • Munkatársak megismerése,
  • Komfortos szék birtokba vétele,
  • Kapcsolatfelvétel, illetve kapcsolattartás meglévő ügyfeleinkkel,
  • Termékeink iránti érdeklődés felkeltése telefonon keresztül,
  • Időpontok leszervezése üzletkötői csapatunk részére

  • Nyitott, kommunikatív személyiség vagy,
  • Munkádat a pontosság és precizitás jellemzi,
  • Pozitív, „csináljuk meg” attitűddel rendelkezel

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munkaviszony
  • Fix fizetés + jutalék + bónusz + cafeteria
  • Szakmai és személyiségi tréningek
  • Fejlődési lehetőség
  • Vásárlási utalványok
  • Munkavégzés hétfőtől-péntekig családias környezetben
  • Nyugodt, kiszámítható munkakörülmények
  • Kezdő időszakban kiemelt szakmai támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Ha számodra is fontos, hogy a munka mellett a hangulat is jó legyen, jelentkezz a csapatunkba! Várjuk fényképes önéletrajzodat a következő címre: