Telefonos operátori munkakörben keresünk munkatársakat időpont-egyeztetés, valamint telefonos kérdőív lekérdezés céljára rész illetve teljes munkaidőben.

Telefonos piackutató munkatárs (4,6,8 órában)

Feladatok:

  • Telefonos piackutatási kampányokban részt venni,
  • A kampányok során kimenő hívásokat kezdeményezni, melyek célja piaci információk gyűjtése céges és lakossági ügyfélkörben egyaránt,
  • Irodai környezetben ügyfelekkel foglalkozni,
  • A feladatkörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Telefonos időpont-egyeztetés

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs kézség
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Határozott, talpraesett személyiség

Előnyt jelent:

  • Bármilyen piackutatásban, időpont-egyeztetésben, telefonos munkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix, versenyképes fizetés
  • Rész- és teljes munkaidő (4-6-8 óra)
  • Rugalmas munkaidő (hétfő-péntek)
  • Könnyen megközelíthető budapesti iroda a VIII.Kerületben

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk jelentkezésedet az önéletrajzod csatolásával!