Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
„Atyaég, mekkora kapufát rúgtam teli csüddel! Bosszankodom: miért nem ment be, az idény gólja lett volna – de a többiek biztatnak, nyugi, a következő bemegy. És tényleg ez a lényeg: egymás buzdítása, lelkesítése. Nem az a fontos, pontos-e a keresztpassz, hanem hogy együtt vagyunk. A közösség a lényeg. Az „együtt sikerülni fog” érzés. Amit, ha át tudunk ültetni a napi munkába, nem kérdés, ki fog nyerni – mindenki! Ha te is így érzel, jelentkezz hozzánk!”

A hozzá hasonló emberek formálják a jövőt. A pénzügyekben is.

Telefonos piackutató - kérdezőbiztos munkatárs - teljes munkaidő

Nálunk lehetőséged lesz:

  • a magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bank munkavállalójaként megismerni a szakma rejtelmeit;
  • első kézből értesülni ügyfeleink véleményéről, tapasztalatáról a bankról, termékekről, folyamatokról, elősegítve ezzel a termék- és szolgáltatáspaletta folyamatos fejlesztését
  • közvetett módon hozzájárulni ügyfeleink elégedettségének növeléséhez; a rendszeres továbbképzéseink és folyamatos szakmai támogatásunk mellett kiváló szakemberekkel dolgozni.

Csatlakozz hozzánk amennyiben:

  • legalább középfokú végzettséged van;
  • kiválóan kommunikálsz, ugyanakkor képes vagy figyelmesen hallgatni;
  • türelmes vagy, stressz- és monotonitástűrés jellemez;
  • legalább 1 év telefonos kérdezőbiztosi vagy ügyfélszolgálati tapasztalattal rendelkezel;
  • gyorsan tanulsz, az új információkat képes vagy gyorsan feldolgozni;
  • dinamikus és talpraesett személyiség vagy, akit precizitás és szabálykövetés jellemez;
  • ügyfél- és profitorientált vagy, a szakma legjobbjai közé akarsz tartozni;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Minden szakmai támogatást megadunk neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled is: nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési- és karrierlehetőséget is!
  • Rotációs programunk és Tudás Akadémiánk által betekintést nyerhetsz a társterületek tevékenységébe, folyamataiba, így széleskörű rálátásod nyílhat a teljes banki működésre.
  • Kollégáink által alapított Erste Klubokkal támogatjuk a munkaidőn kívüli kikapcsolódást. Alapíts, csatlakozz, vár a bor-, gasztro-, jóga-, túra- valamint a motoros klub, és a többi!
  • Igazi Erste Közösséget építünk: a nyári napsütésben az Erste Napon és a kéthavonta megrendezésre kerülő Erste Pubokon lehetőséged van szórakoztató programok keretében jobban megismerni kollégáidat.
  • Aktív társadalmi felelősségvállalási programjainkon keresztül megtapasztalhatod a közösség erejét és átélheted a segítségnyújtás örömét.

Munkavégzés helye:

Budapest

Felkeltettük az érdeklődését?

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed karrierportálunkon keresztül.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Telefonos piackutató - kérdezőbiztos munkatárs - teljes munkaidő
  • Hirdető cég: ERSTE BANK HUNGARY Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: a magyarországi pénzügyi szektor egyik piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező, stabil, innovatív bank munkavállalójaként megismerni a szakma rejtelmeit; első kézből értesülni ügyfeleink véleményéről, tapasztalatáról a bankról, termékekről, folyamatokról, elősegítve ezzel a termék- és szolgáltatáspaletta folyamatos fejlesztését közvetett módon hozzájárulni ügyfeleink elégedettségének növeléséhez; a rendszeres továbbképzéseink és folyamatos szakmai támogatásunk mellett kiváló szakemberekkel dolgozni.
  • Elvárások: legalább középfokú végzettséged van; kiválóan kommunikálsz, ugyanakkor képes vagy figyelmesen hallgatni; türelmes vagy, stressz- és monotonitástűrés jellemez; legalább 1 év telefonos kérdezőbiztosi vagy ügyfélszolgálati tapasztalattal rendelkezel; gyorsan tanulsz, az új információkat képes vagy gyorsan feldolgozni; dinamikus és talpraesett személyiség vagy, akit precizitás és szabálykövetés jellemez; ügyfél- és profitorientált vagy, a szakma legjobbjai közé akarsz tartozni; felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-11-28
Állás, munka még: ERSTE BANK HUNGARY Zrt. >