Rugalmas munkaidőben keresünk telefonos értékesítési munkatársakat. Ha szeretsz telefonálni és sosem fogysz ki a szavakból, ezt a pozíciót neked találták ki!

Telefonos pénzügyi tanácsadó (teljes- vagy részmunkaidőben)

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása (meleg hívások)
  • Igényfelmérés és értékesítés a potenciális ügyfelek részére
  • Új szolgáltatások ismertetése (biztosítás)
  • Elő- és utómunkálatok adminisztrációjának ellátása

Elvárások:

  • Bármilyen diplomai végzettség vagy Biztosításközvetítői hatósági vizsga
  • Kiváló kommunikáció
  • Felhasználói számítástechnikai ismeretek
  • Ügyfélközpontúság

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + jutalék (már az első értékesítés után)
  • Teljes- vagy részmunkaidő (4, 6 vagy 8 óra); egyéni, rugalmas időbeosztás szerint csak hétköznap (kisgyermekes anyukák, oktatásban résztvevők, és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk)
  • Bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Könnyen megközelíthető modern, budapesti iroda (13. kerület)
  • Stabil, megbízható munkaadói háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Befogadó, támogató csapat

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Biztosítás értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő

Munkavégzés helye:

XIII. kerület

Kattints a JELENTKEZEM gombra és küld el nekünk pályázatod önéletrajz csatolásával!