Y Generáció Iskolaszövetkezet

Telefonos operátor Magyar és Német nyelven

Főbb feladatok, munkák:

Elkezdődött a félév, és szeretnél egy kellemes irodai környezetben dolgozni, ahol még a munkaidő is rugalmas? Ha felsőfokú német nyelvtudással,jó kommunikációs készséggel és felhasználó szintű számítógépes ismerettel rendelkezel, akkor jelentkezz most telefonos operátornak! Feladatod lesz: projekt alapú előre elkészített kérdőívek alapján cégvezetők és titkárnők telefonos felkeresése, illetve a telefonos információs vonal kezelése. A német nyelvű hívások a munkaidőd körülbelül felét fogják kitölteni.

Az álláshoz tartozó elvárások:

18 év felett; Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony; Jó kommunikációs készség; Kedves személyiség; Kiváló monotónia tűrés; Német nyelvtudás (felsőfok)

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

1091 Budapest

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!