A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Saját csapatunk bővítése céljából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Telefonos munkatárs

    NEM KELL ÉRTÉKESÍTENI!!
    Munkaerő-kölcsönzés fizikai területére
    Pályakezdők jelentkezését is KIEMELTEN várjuk!

FELADATOK:

  • Bejövő hívások fogadása és rögzítése
  • Adatbázisok frissítése (kimenő hívások indítása)
  • Álláshirdetésekre jelentkezők tájékoztatása a munkalehetőségekről
  • Csoportos tájékoztatók helyszíneiről tájékoztatás nyújtása az érdeklődőknek

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Nagyfokú stressz-tűrő képesség és rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív személyiség

Előny:

  • Ügyfélszolgálati (személyes vagy telefonos) munkakörben szerzett tapasztalat
  • Toborzásban / kiválasztás területén való jártasság

EGYÉB:

  • Teljes munkaidős
  • Kiemelkedő alapbérezés és egyéb juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével - a "Jelentkezem" gombra kattintva.