Ha szeretnél egy szuper, közvetlen hangulatú munkakörnyezetben dolgozni, olvasd el ezt a hirdetésünket!

Egy nemzetközi biztosítási konszern tagjaként működő, dinamikusan fejlődő partnerünk bővülő Értékesítés támogató call center csapatához keresünk

TELEFONOS MENTOR MUNKATÁRSAT

AMIRE SZÁMÍTHATSZ:

  • közvetlen hangulatú munkakörnyezetben dolgozhatsz,
  • kipróbálhatod, milyen egy agilis, újításokra nyitott munkahely,
  • frissen felújított, modern, 6 fős iroda vár,
  • megismerkedhetsz a biztosítási szakmával.

AMIK A NAPI FELADATAID LESZNEK:

  • telefonon keresztül támogatni a céges munkatársak értékesítési tudásának fejlődését a termékekre vonatkozó legfontosabb ismeretek átadásával és a gyakorlatban sikeresen használható megoldások közvetítésével,
  • együttműködés a munkatársak által megkötött szerződésekben észlelt hibák megoldásában,
  • új ügyfelek üdvözlése, elégedettség növelése, értékesítés minőség-biztosítása.

AMIT VÁRUNK TŐLED:

  • legalább egy éves ügyfélszolgálati vagy call center vagy szolgáltatás-értékesítési munkakörben szerzett tapasztalatot,
  • motiváltságot, hogy segíts másokat a sikerek elérésében, a munkájuk során felmerülő nehézségeik áthidalásában,
  • empatikus, nyitott, vidám hozzáállást,
  • önálló, proaktív munkavégzést,
  • minimum középfokú végzettséget,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretet (Word, Excel, Outlook).

EZEN KÍVÜL ELŐNY, HA:

  • oktattál, tanítottál, mentoráltál már embereket bármilyen témakörben.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • kiváló munkahelyi légkört, összetartó és lelkes csapatot,
  • felelősségteljes munkát,
  • rugalmas munkakörülményeket,
  • folyamatos visszajelzést munkádról és fejlődésedről,
  • versenyképes jövedelmet, cafeteriát és bónuszt

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, 1022

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.