A CIB Bank Zrt

Telefonos kintlévőség kezelő

munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Kapcsolattartás a bank ügyfeleivel, - kimenő és bejövő hívások fogadásán keresztül - mely magában foglalja a késedelmes összegek rendezéséről szóló tájékoztatást, valamint fizetési megállapodások kötését
  • Szükség esetén átütemezési/átstrukturálási megoldások felajánlása

Követelmények, elvárások:

  • Legalább középfokú végzettséged van
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel és magabiztos fellépéssel rendelkezel
  • Felhasználói szintű a számítógépes ismereted
  • Monotónia és a stressztűrés nem okoz problémát

Előnyt jelent:

  • Ha telefonos behajtási vagy követeléskezelői területen szerzett tapasztalatod van
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete

Amit kínálunk

  • Azért, mert az alapbéren kívül, minden hónapban lehetőséged van bónusz elérésére is
  • Azért, mert egy kis létszámú (max 6 fős) csapatban dolgozhatsz, és ahol az első három legjobban teljesítő kolléga minden hónapban további extra juttatásokban részesül
  • Azért, mert a próbaidőt követően magas béren kívüli juttatási csomagot tudunk ajánlani
  • Azért, mert egy igazán baráti légkörű csapat tagja lehetsz, ahol a kollégák és a vezetők segítik, és valóban támogatják egymást

További fontos tényezők, melyeket érdemes megfontolni:

  • A munkavégzés helye állandó: Budapest, II. kerület, Petrezselyem utcai székház, ahol modern irodai körülmények között dolgozhatsz. (Betanulás és a munkavégzés egyenlőre - a pandémiás helyzetre való tekintettel - home office-ban történik.)
  • Nálunk nincs kötelező túlóra, a munkavégzés hétfőtől-péntekig, 8:30-17:00 között történik.
  • Olyan kollégáktól tanulhatsz a betanulási idő alatt, akik már több éve a területen dolgoznak, így minden szakmai támogatást megadunk neked ahhoz, hogy a szakma kiválósága válhasson belőled.
  • Lehetőséged van karriert építeni, hiszen a későbbiekben jó eséllyel pályázhatsz egyéb banki munkakörökbe is
  • Megismerheted a CIB csoport összetartó közösségét. Évente több alkalommal lesz lehetőséged részt venni érdekesebbnél érdekesebb programokon (pl. játékos csapatépítő programok, bogrács party, stb.)

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki, Biztosítási szakügyintéző
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Kintlévőség kezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.