Lifemax Egyesület

Lifemax keres segélyhívó szolgáltatásra munkatársakat

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐKET

püspökladányi munkavégzéssel.

Cégünk célja, hogy minden egyedül élő idős embernek része lehessen a biztonságban és méltóságban, amelyet megérdemel. Egy egyszerű segélyhívó készüléket kínálunk, amely vészhelyzet esetén riasztja a nap 24 órájában működő diszpécserszolgálatunkat, és már úton is van a segítség!

Miért csatlakozz hozzánk? Mert …

  • biztonságot adhatsz, életeket menthetsz szolgáltatásunkkal.
  • egy dinamikus, jó hangulatú, összetartó csapattal dolgozhatsz együtt.
  • teljes körű szakmai támogatást, képzést biztosítunk számodra, hogy a munkádban sikeres lehess és folyamatosan fejlődhess.
  • itt olyan ismeretekre tehetsz szert, mely az életed minden területét gazdagabbá teheti.

Milyen feladatokra kell számítanod?

  • A LifeMax jelzőrendszeres segítségnyújtó szolgáltatásra új szerződések megkötése a kapott címlista alapján telefonon keresztül, (potenciális érdeklődők érkezhetnek a call centerből és a weboldalról)
  • Saját forrásból potenciális új ügyfelek felkutatása - hideghívás;
  • Az online szerződéskötésben elakadt ügyfelek támogatása, szerződéskötés befejezése telefonon keresztül;
  • Sajátkötésű ügyfeleinek és az online szerződött ügyfelek közül kapott megrendelőknek a telefonos ügyfélápolása a szerződés megtartása érdekében;
  • Az ügyfelek szakszerű és pontos tájékoztatása a szolgáltatásokról;
  • Hátralékos ügyfelek megkeresésében való közreműködést;
  • A nyilvántartási rendszerek elsajátítása, és azok naprakész, pontos vezetését beleértve a szerződéskötéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátását
  • Elégedettségmérés

Megfelelsz, amennyiben rendelkezel:

  • Középfokú végzettség.
  • Ügyfélszolgálaton, vevőszolgálaton vagy Call Centerben és/vagy telefonos értékesítésben szerzett tapasztalattal.
  • Lelkiismeretes, empatikus, ügyfélközpontú, nyitott személyiség vagy.
  • Tanulási hajlandóság, felelősségtudat jellemez, továbbá
  • szociális érzékenység, kitűnő kommunikáció és monotonitástűréssel rendelkezel.
  • Kapcsolatokkal ügyfélfelkutatáshoz.
  • Telefonos prezentációs, kitűnő kapcsolatteremtő és lezárási készséggel,
  • Önálló munkavégzés napjaid tervezésében, szervezésében,
  • Asszertíven képes vagy kommunikálni, azaz nehéz helyzetben is higgadt tudsz maradni.
  • Becsületes, energikus, kezdeményező vagy.
  • Előny, ha ügyfélszolgálati tapasztalattal és/vagy ügyfélközpontúsággal rendelkezel.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismerettel, adatrögzítéssel.

A legalkalmasabb jelöltünk lehetsz:

  • Ha álláskereső, aki a megelőző 6 hónapban folyamatosan nyilvántartott vagy közfoglalkoztatott,
  • vagy ha a gyermekgondozást, családtag ápolását követően a munkaerőpiacra most tér vissza,
  • vagy ha egyik sem, de van tapasztalata az alábbi munkakörökben, várjuk jelentkezését!

Amit mi biztosítunk:

  • Hosszú távú, stabil munka támogató környezetben
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Bejárási támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Püspökladány

Amennyiben megfelelsz a szükséges elvárásoknak és érdekel a lehetőség, várjuk jelentkezésedet! Jelentkezés a "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes szakmai önéletrajzzal.