A TechOffice Solution Kft. egy családias, baráti hangulatú cég. Nálunk mindenki azért dolgozik, hogy a céges ügyfeleink, érdeklődőink megtalálják a számukra legköltséghatékonyabb és személyre szabott irodai eszközöket.
Gyere és legyél te a

Telefonos értékesítőnk!

Ha ezek illenek rád:

    • pár éves értékesítői tapasztalattal rendelkezel – vagy pályakezdőként kifejezetten ezen a területen szeretnéd próbára tenni magad
    • van érzéked a műszaki termékekhez és érdekelnek is
    • nagyon jól kommunikálsz mind írásban, mind szóban – szeretsz emberekkel telefonon és e-mailben egyeztetni, ismered az alapvető írott és íratlan szabályokat :)

Ezzel várunk majd téged:

    • versenyképes alapfizetés és a próbaidőt követően a fizetés még motiválóbb lesz az eladott termékek vagy szolgáltatások után kapott jutalékoknak köszönhetően
    • legújabb, 2019-as eszközöket értékesítheted
    • céges laptop, motivációs versenyek házon belül

Feladataid közé fognak tartozni:

    • napi szinten az új leadeket (érdeklődőket) fogod felkeresni és felmérni az igényeiket
    • az új érdeklődőknek készítesz személyre szabott ajánlatokat és ezeket nyomon követed és koordinálod, egészen a zárásig
    • a már korábban általunk és általad megszerzett ügyfelekkel tartod a kapcsolatot
    • közös tervezésen veszel részt és napi irodai statisztikákat készítesz, adminisztrálsz, értékesítéshez kapcsolódó teendőkben fogsz nekünk segíteni

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Online értékesítés
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1096, Budapest,Telepy utca 11/C

Havi nettó fizetési keret:

200 000 - 260 000HUF

Várjuk fényképes önéletrajzodat a „Jelentkezem” gombra kattintva.