Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, jól kommunikálsz és szükséged van egy rugalmas beosztásra, akkor nálunk a helyed!

Telefonos értékesítő munkatárs (teljes-és részmunkaidőben)

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása (meleg hívások)
  • Teljes körű igényfelmérés meglévő ügyfelek részére
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Új szolgáltatások, termékek ismertetése (telekommunikáció)
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése a munkakörrel kapcsolatosan
  • Telefonos kampányokon való részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Gyakorlati számítógépes ismeretek
  • Nyitott, pörgős személyiség

Előnyt jelent:

  • Telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 4,6 vagy 8 órás munkavégzést rugalmas beosztás
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Bejelentett fix alapbért + motiváló jutalékrendszer
  • Könnyen megközelíthető budapesti iroda (XIII. Kerület)
  • Hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Telefonos értékesítő
  • Üzleti támogató központok
  • Értékesítés támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva! Jelentkezz még ma!