Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Dinamikusan fejlődő nemzetközi pénzintézet az értékesítési csapat bővülése miatt munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Telefonos értékesítő munkatárs - Székesfehérvár

Főbb feladatok, munkák:

  • Kimenő hívások indítása meglévő adatbázisból
  • Szerződés bemutatása és értékesítése meglévő és új ügyfélkörnek
  • A telefonos értékesítéshez szükséges adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Ügyfél- és sikerorientált szemléletmód
  • Tanulási hajlandóság, nyitottság a szakmai újdonságokra

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • HKKV vizsga vagy felsőfokú gazdasági végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Fix bejelentett alapbér és cafetéria
  • Kiszámítható, átlátható teljesítményarányos jutalékrendszer
  • Gyors fejlődési és kiugrási lehetőség
  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Befektetési tanácsadó
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő

Munkavégzés helye:

Fejér

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Telefonos értékesítő munkatárs - Székesfehérvár
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Feladatok: Kimenő hívások indítása meglévő adatbázisból Szerződés bemutatása és értékesítése meglévő és új ügyfélkörnek A telefonos értékesítéshez szükséges adminisztratív feladatok ellátása
  • Elvárások: Legalább középfokú végzettség Kiemelkedő kommunikációs képesség Ügyfél- és sikerorientált szemléletmód Tanulási hajlandóság, nyitottság a szakmai újdonságokra
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.05.19