Szeretnél egy GPS technológiával foglalkozó cég első számú képviselőjeként szakmai sikereket elérni és nemzetközi szinten kapcsolatokat kialakítani az ügyfelekkel? Ha igen a válaszod, ez a munka neked szól.

Telefonos értékesítő munkatárs

Miért éri meg Neked?

  • Piacképes bérezés mellett, teljesítményalapú jutalékkal ismerik el a munkádat
  • Lehetőséged nyílik nemzetközi területen kamatoztatni szakmai tapasztalataid és nyelvtudásod
  • Tervezhetőség, kiszámíthatóság és tartalmas feladatok várnak Rád
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető irodaházban dolgozhatsz

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Cégképviselet külföldi országokban is
  • Aktív kapcsolattartás az ottani ügyfelekkel
  • Önállóság az értékesítési stratégia összeállításában és teljesítésében
  • Kitűzött célok értékesítési elérése
  • Marketing kampányok nyomon követése, hatékonyságnövelés
  • Piaci konkurenciafigyelés, piaci igények folyamatos monitorozása

Mit várunk Tőled?

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel (érettségi)
  • Rendelkezel legalább 1 éves telefonos értékesítői tapasztalattal
  • Legalább kommunikációs szinten használod az angol vagy más közép európai nyelvet
  • Felhasználó szinten kezelek az MS Office programokat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Szeretnél többet tudni? Jelentkezz most és a Profession Services tanácsadója felveszi veled a kapcsolatot.