BA-HA-MA'S Kft.

A Dunakeszin található BA-HA-MA’S Kft több mint 25 éve foglalkozik gyorsfagyasztott élelmiszerek forgalmazásával. Munkatársaink számára modern és kellemes vállalati környezetben biztosítunk hosszútávú munkalehetőséget, rendszeres továbbképzést, kiemelkedő juttatási csomagot.

Értékeink: MEGBÍZHATÓSÁG, FEJLŐDÉS, HITELESSÉG

Elhivatott, dinamikusan fejlődő csapatunkba
keresünk új munkatársat

Telefonos értékesítő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • aktív vásárlók számának növelése – kapcsolatfelvétel telefonon potenciális vásárlókkal, a meglévők számára az értékesítések növelése;
  • új vásárló jelentkezésekor regisztrációs feladatok elvégzése, partner adatok feltöltése;
  • partnerek telefonon történő rendszeres megkeresése, a vásárlókkal történő egyeztetések elvégzése;
  • kapcsolattartás területi képviselőkkel;
  • a vállalat értékesítési osztályára beérkezett vásárlói rendelések pontos rögzítése az integrált vállalatirányítási rendszerben;
  • árlisták kiküldése;
  • piackutatásban való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettséggel rendelkezik;
  • legalább 3 év értékesítési tapasztalata van;
  • magabiztosan, készség szinten használja a Microsoft Office programokat;
  • meggyőző, jó kommunikációs készséggel rendelkezik;
  • eredményorientált, kitartó;
  • precíz, a munkájára igényes.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • FMCG, élelmiszer-ipari területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • fejlődési lehetőség
  • támogató vezetőség és csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi