AZOKNAK, AKIK A
LEGJOBBAK
SZERETNÉNEK LENNI A
KERESKEDELEMBEN
Több mint 750 nagykereskedelmi áruház 26 országban 119 000 munkavállalóval, METRO Cash & Carry a világ egyik vezető kereskedelmi cégcsoportja és legnagyobb értékesítési divíziója a német központú METRO csoportnak: ügyfélközpontú, nemzetközi és innovatív. Az üzleti koncepciónk, hogy segítsük professzionális Vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. 2014-ben ünnepelte 50. születésnapját,arra törekszik, hogy a független vállalozások bajnokává válhasson. A METRO Kereskedelmi Kft. 1993 óta működik Magyarországon, elsőként lépett be a nemzetközi kereskedelmi vállalatok közül a magyar piacra, immár 13 áruházzal áll profi vevői szolgálatára az ország számos pontján teljes körű megoldásokat kínálva a kereskedelmi és gasztronómia tevékenységekhez.
  • Szeretsz társalogni, beszélgetéseket kezdeményezni?
  • A barátaid azt mondják be sem áll szád? Igazán magas szinten tudsz kommunikálni?
  • Pörgős egyéniség vagy és tudsz egyszerre több dologra is figyelni?
  • Szeretsz másoknak segíteni és szívesen ajánlasz jobbnál jobb megoldásokat, ajánlatokat mások figyelmébe?

  • HA EZEKRE IGEN a válaszod, legyél csapatunk új büszkesége, legyél TE az új ügyfélszolgálati munkatársunk!

    Telefonos Értékesítési Operátor (Kelet-Pest)

    pozícióba keressük kollégánkat!

    Ha szeretnél a Metro telecenter csapatához tartozni, ezek a feladatok várnak rád:

    • Proaktív telefonos értékesítés a kiszállítással rendelkező vevőkörnek,
    • Célzott kimenő ügyfélhívások indítása, napi hívástúrák fenntartása,
    • Az érdeklődők kérdéseinek magas színvonalon történő megválaszolása,
    • Ügyfél reklamációk fogadása és regisztrálása,
    • Termékajánlások elvégzése,
    • Adminisztratív, regisztrációs tevékenységek (adatrögzítés, adatmódosítás) elvégzése.

    Téged keresünk, ha

    • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel bírsz,
    • Képes vagy a vásárlók figyelmét felkelteni és igényeikre gyorsan reagálni,
    • Tudod kezelni a számítógépes alkalmazásokat (Word, Excel, Outlook),
    • Célorientált vagy a feladatok ütemezésében, megoldásában,
    • Jól kezeled a stresszt és különböző kommunikációs szituációkhoz kiválóan alkalmazkodsz.

    Mi kell ahhoz, hogy te légy a tökéletes jelölt számunkra? Előnyt jelent, ha

    • Rendelkezel jelenlegi vagy korábbi munkahelyeidről releváns munkatapasztalattal,
    • Egyéb személyes / telefonos ügyfélszolgálati / telemarketinges tapasztalattal rendelkezel,
    • Angol nyelv ismerete (szóban és írásban).

    Amit kínálunk ezért:

    • Pozitív hangulatú munkakörnyezet, jól felszerelt iroda,
    • Kötelező óránkénti szünetek, tornázási lehetőséggel (bordás fal),
    • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás,
    • Kiszámítható jövedelem és teljesítmény arányos mozgó bér (prémium),
    • Munkába járás támogatása,
    • Kereskedelmi specifikus, értékesítés technikai képzések,
    • Betanulási időszak mentorral,
    • Összetartó, képzett csapat, támogató vezetők.

    Munkavégzés helye:

    1152 Budapest, Városkapu u. 9.

    Munkavégzés helye:Budapest, Városkapu u. 9, 1152 (kijutáshoz vállalati buszt biztosítunk Újpest- Városkaputól.)

    Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

    Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését karrieroldalunkon, amelyhez kérjük csatolja szakmai önéletrajzát magyar nyelven!