Energetikai Projektek fejlesztésével, kivitelezésével és üzemeltetésével, valamint komplex Energetikai Megoldások fejlesztésével foglalkozó dinamikusan fejlődő Társaság, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Telefonos értékesítési munkatárs

A budapesti székhelyű energetikai vállalat háztartási méretű napelemes rendszereinek tömeges értékesítéséhez keres új munkatársat

Feladatok:

  • Beérkező Háztartási Méretű Napelemes rendszerek telepítésére vonatkozó ügyfélmegkeresések kezelése, potenciális lakossági, esetenként kis- és középvállalati ügyfélkörben, kimenő telefonhívások kezdeményezése és után követése
  • A beérkező ajánlatkérésekből, minél nagyobb számú Napelemes Rendszertelepítéshez kapcsolódó értékesítés elérése, ügyfélszerződések megkötése
  • Értékesítési kampányokban történő közreműködés, a potenciális ügyfelek folyamatos tájékoztatása az aktuális ajánlatokról
  • Ügyféligényekhez kapcsolódó kérdések megválaszolása
  • Értékesítési tevékenység adminisztrációja CRM rendszerben
  • Ügyféloldali kapcsolatok ápolása, adatszolgáltatási és szerződéses dokumentumok kezelése

Elvárásaink:

  • Legalább 1 éves telefonos értékesítésben szerzett gyakorlat, értékesítési technikák, módszerek gyakorlatias alkalmazása
  • Magabiztos, asszertív kommunikációs készség telefonon keresztül, élő szóban és írásban egyaránt
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Irodai alkalmazások tökéletes, mindennapos használata
  • Érettségi bizonyítvány/középfokú végzettség

Előnyök:

  • Műszaki termékek értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Energiahatékonyságot célzó, megújuló energiát hasznosító rendszerek és pályázatok általános ismerete
  • Banki-, pénzügyi területen, hiteltermékek értékesítésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő társaságnál szerzett széleskörű tapasztalat, előrelépési lehetőség
  • Hosszútávon tervezhető jövő, versenyképes jövedelem
  • Magas szintű munkakörnyezet, munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Telefonos értékesítő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1113 Bocskai út 134-146.

fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni.