Az EnviGroup dinamikusan fejlődő cégcsoporthoz telefonos értékesítő manager pozícióba munkatársat keresünk Budapest II. kerületi irodaházunkba:

telefonos értékesítési manager

feladatai:

  • Potenciális ügyfelek megkeresése hideghívással
  • új ügyfelek akvirálása
  • ajánlatok, szerződések kidolgozása, nyomonkövetése
  • üzleti kapcsolatok bővítése
  • adminisztráció teljeskörű elvégzése, nyilvántartások vezetése

elvárások:

  • hideghívásban szerzett lehetőleg több éves tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel)
  • vevőorientált gondolkodás

Amit kínálunk:

  • exkluzív irodai környezet (II.kerület természet közvetlen közelében)
  • napi egyszeri meleg étkezést biztosítunk
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Üzletfejlesztő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

jelentkezni lehet fényképes szakmai önéletrajzzal lehet