A profession.hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egyik legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis-és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.
Tudj meg többet RÓLUNK

Leendő vadiúj akvizíciós értékesítő csapatunk élére keressük új kollégánkat

Telefonos értékesítési csoportvezető

pozícióba.

Feladatok:

  • a profession. hu vadi új akvizíciós csapatának vezetése, értékesítők betanítása, új kollégák integrálása a szervezetbe, a csapat összekovácsolása
  • az akvizíciós értékesítési divízió stratégiájának kialakítása összhangban a peer sales csapatokkal, bevételi tervekkel
  • elvárásrendszer, KPI-, és motivációs rendszer kialakítása
  • a csapat napi szintű szakmai és emberi támogatása, összetartása, menedzselése, a kollégák fejlesztése élő behallgatással, rendszeres híváselemzésekkel
  • működési folyamatok, SLA-k meghatározása
  • a Salesforce és a telefónia rendszer testre szabása a maximális támogatás érdekében
  • sales kontrolling, riporting rendszer kialakítása és üzemeltetés a sales operációs csapat támogatásával

Ezt hozod Te:

  • 3-4 év magas szintű telefonos értékesítési tapasztalat, kiemelten új ügyfélszerzési tevékenységgel
  • minimum 1 év telesales csapatvezetői tapasztalat
  • kedvelhető, szimpatikus személyiség a szigorú számonkérés képességével
  • rendkívül strukturált és data driven gondolkodás
  • CRM rendszerben végzett értékesítési folyamatok
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • kiemelkedő motivációs képesség
  • eredmény- és sikerorientált
  • emberközpontúság

Amit mi adunk:

  • Részt vehetsz a profession. hu értékesítési üzletágának bővítésében, egy új csapat vezetésében
  • Önálló, felelősségteljes pozíciód lesz döntési jogkörrel
  • Lehetőséged lesz a szakmai fejlődésre akár peer szinten, akár nemzetközi testvérvállalatok által
  • Összetett juttatási csomag transzparens célokkal (alapcsomagon felül: céges telefon, laptop, egyészség biztosítás, cafeteria, nyelvtanulás)
  • Szakmai rendezvényeken, konferenciákon, nemzetközi workshopokon történő részvétel
  • Nívós munkakörnyezet, év irodája
  • Lendületes, vezető brand, innovatív, professzionális közeg
  • Pörgős, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Telefonos értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Nagyenyed utca 8-14.

Ha ösztönzőleg hat rád az új és a jobb, akkor feltétlenül kattints a „Jelentkezem” gombra.