BA-HA-MA'S Kft.

A Dunakeszin található BA-HA-MA’S Kft több mint 25 éve foglalkozik gyorsfagyasztott élelmiszerek forgalmazásával. Munkatársaink számára modern és kellemes vállalati környezetben biztosítunk hosszútávú munkalehetőséget, rendszeres továbbképzést, kiemelkedő juttatási csomagot.

Értékeink: MEGBÍZHATÓSÁG, FEJLŐDÉS, HITELESSÉG

Elhivatott, dinamikusan fejlődő csapatunkba
keresünk új munkatársat

Telefonos értékesítési csoportvezető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • az Értékesítési osztály munkájának támogatása az árbevételek maximalizálásának megvalósítása mellett;
  • a telefonos értékesítési csoport munkájának koordinálása, támogatása, ellenőrzése, a munkavállalók motiválása;
  • a csoport működtetésével kapcsolatos szervezési és kapcsolattartási feladatok ellátása, a napi munkaprogram lebonyolításához szükséges feltételek biztosítása;
  • új telefonos értékesítő munkavállalók integrálásása;
  • operatív részvétel a telefonos értékesítés folyamatában;
  • kiemelt ügyfelekkel való személyes kapcsolattartás;
  • ügyfélforgalmak folyamatos követése, annak vizsgálatában és elemzésében való közreműködés, riportálás;
  • ügyfél-elégettség felmérésének szervezésében való aktív közreműködés;
  • értékesítési folyamatok szervezése, irányítása, ellenőrzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettséggel rendelkezik;
  • legalább 5 év értékesítési tapasztalata van;
  • legalább 3 év vezetői tapasztalata van;
  • FMCG, élelmiszer-ipari területen szerzett szakmai tapasztalat
  • magabiztosan, készség szinten használja a Microsoft Office programokat, erős Excel tudással rendelkezik – teszteljük az interjú során;
  • rendszerszemlélettel rendelkezik, átlátja a folyamatokat;
  • empatikus, de határozott, együttműködő;
  • jó kommunikációs és konfliktuskezelési készséggel rendelkezik;
  • eredményorientált, proaktív.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (német vagy egyéb kelet-közép európai nyelv ismerete előny)
  • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • fejlődési lehetőség
  • támogató vezetőség és csapat

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Telefonos értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi