Telefonos biztosítási szakértő

Protocall 2009 Kft.

1134 Budapest, Tüzér utca 39.

kollégát keres a Protocall Web-és Telemarketing Kft. Tegyük próbára egymást, és legyél Te is része mindennapjainknak, tapasztald meg, miért nyertük meg egyéb más elismerés mellett 2019-ben és 2020-ban is a Szerethető munkahelyek díjat! Amit tudnod kell: nálunk fontos a szakmai tudás, a hozzáadott emberi értékek és az innovatív szemlélet, ami hozzásegít minket az ügyfelek és kollégák elégedettségéhez.

Feladatok, amelyek rád várnak:

  • Meglévő ügyfélkör felkeresése értékesítés céljából
  • Biztosítási termékek ismertetése és ezekkel kapcsolatos tanácsadás
  • A feladatkörhöz tartozó teljeskörű adminisztrációs tevékenység ellátása

Amiért érdemes minket választanod:

  • Rugalmas a munkaidő – kevés nálunk rugalmasabb cég létezik (4, 6, vagy 8 órás munkavégzés csak hétköznap)
  • Könnyen megközelíthető az irodánk (Budapest, 13. kerület)
  • A vezetők és a kollégák is segítőkészek
  • Képzést biztosítunk, amit a későbbiekben is hasznosíthatsz
  • Lesz egy fix alapbéred (nettó 200.000 Ft/hó 8 órában) és jutalékod is mellé
  • Elnyertük a Szerethető Munkahelyek Díjat 2019-ben és 2020-ban is

Amit kérünk tőled:

  • Bármilyen befejezett diplomát vagy Biztosításközvetítői Hatósági Vizsgát
  • Stabil MS Office ismeretet
  • Rendelkezz kiváló kommunikációs készséggel

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Pályázatod a „Jelentkezem” gombra kattintva tudod nekünk elküldeni önéletrajz csatolásával. Jelentkezésed elküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy a Protocall 2009 Kft. az álláspályázatoddal összefüggő személyes adataid - a kiválasztási folyamathoz tartozó kapcsolattartás, illetve a munkaerő kiválasztásának céljából kezelje. Tájékoztatunk, hogy az állás betöltése esetén az adatok törlésre kerülnek.