Csatlakozz a Vodafone Magyarország Csapatához!

Telefonos Behajtási Munkatárs

Pozícióba keresünk új Kollégát!

A munkakör célja

Vodafone otthoni szolgáltatásokból eredő lakossági és SOHO számlatartozásának telefonon keresztüli behajtása, E2E kezelése a behajtás szakaszainak, ügyfél megkeresések kezelése chaten, írásban és telefonon. Saját folyamatok kezelése határidőn belül. A munka távmunkában is végezhető.

Amiben számítunk Rád:

  • Betartja a Collection_fixed hatékony napi működéséhez szükséges szabályokat
  • Biztosítja a minőségi Ügyfélkiszolgálást a napi munkája során és a  cég pénzügyi érdekeit elsődlegesként kezeli
  • Eleget tesz a számára előre meghatározott mennyiségi mutatók elérésének és szinten tartásának, beleértve a folyamatos szakmai felkészültséget is
  • Napi problémák kezelése, kommunikáció a társosztályokkal
  • Felelősséget vállal megfelelő munkakörnyezet biztosításáért
  • Hatékonyan kezeli a munkája során beérkező hívásokat, csatornától és időszaktól függetlenül

A munkakör betöltésének szakmai feltételei:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt
  • Tiszta, érthető beszéd
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Empatikus készség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Microsoft Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Társalgási szintű idegen nyelvi ismeret (angol vagy német) előny
  • Határozottság
  • Monotónia tűrés

Sokszínűség és befogadás

A Vodafone értékeli az emberekben rejlő sokféleséget és hiszünk benne, hogy sokszínű csapatokkal sikeresebben és hatékonyabban tudunk működni. Célunk, hogy olyan elfogadó közeget teremtsünk, ahol senkit nem ér hátrányos megkülönböztetés neme, kora, kulturális háttere vagy éppen szexuális orientációja/identitása miatt. A Vodafone elkötelezett amellett, hogy támogassa az LMBT kollégákat a munkavégzés során.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Kintlévőség kezelő
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Otthonról végezhető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.