Ügyfelünk Európa vezető követeléskezelő vállalata. Segítséget nyújtanak olyan embereknek, akik adósságaik miatt nehéz helyzetbe kerültek és segítenek a cégeknek, hogy hozzájussanak kintlévőségeikhez, ezáltal növekedhessenek és munkát tudjanak biztosítani. Részese lehetsz a sikernek, mely során munkádat és személyedet is értékelik.

Telefonos behajtási munkatárs

Amik a feladataid lesznek:

  • lakossági ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • kölcsönösen elfogadható megoldások kialakítása az ügyéltartozások rendezésére,
  • ügyféltanácsadás, befizetések nyomon követése,
  • megértő és tiszteletteljes kommunikáció,

Amit kérünk:

  • empátia, etikus magatartás
  • higgadt, tisztelettudó, megoldásorientált egyéniség
  • tanulási, fejlődési hajlandóság
  • legalább középszintű iskolai végzettség
  • MS Office programok használata

Ajánlatunk:

  • jelentős szakmai tapasztalatra tehetsz szert Európa legnagyobb, a pénzügyi szektorban jól ismert és elismert követeléskezelő cégénél
  • kezdő alapbér 8 órás munkarend esetén: bruttó 294.000 Forint
  • elérhető havi bónusz
  • Cafetéria juttatás, havi bruttó 50.000 Forint
  • munkarend: 8 órás vagy rugalmas munkaidőkeret
  • havonta 8 alkalommal ingyenes sportolási lehetőséget biztosítunk neked egy közeli, prémium fitneszközpontban, emellett szerződött partnerünknél sportkártyát is válthatsz, ha más létesítményeket is látogatnál
  • egészségbiztosítási csomagunk révén széleskörű magánklinikai színvonalú orvosi ellátáshoz és szűrővizsgálatokhoz jutsz hozzá ingyenesen
  • a munkaközi szünetekben a kikapcsolódásodat pihenőterünkben elhelyezett szórakozási lehetőségekkel segítjük (darts tábla, társasjáték, XBOX, kosárlabda palánk)

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.