Telefonos banki ügyfélszolgálat 0-24

Ügyfélszolgálati munkakörbe keressük új munkatársainkat!
Átlagos bruttó havi jövedelem: 345.000 – 400.000 Ft

Szuper, támogató és befogadó csapat, rugalmas vezetők, megtanulható és teljesen bejelentett telefonos munka - ez az eSense. CallCenteres cég vagyunk és nagyon szeretnénk elfeledtetni a telesales munkákhoz kapcsolódó negatív sztereotípiákat, mert mi tényleg jobban csináljuk! Csak meglévő ügyfeleket kell hívni, tilos tukmálni, átlátható a jutalékrendszer és

Feladatok:

  • Telefonon érkező bejövő hívások kezelése magyar nyelven, ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása
  • Tranzakciók indítása, panaszkezelés, számlainformáció
  • Termékeinek ajánlása a betelefonálók részére, kapcsolódó szolgáltatások bemutatása, keresztértékesítési folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Támogatói és értékesítési szemlélet
  • Ügyfélorientált, türelmes, nyitott személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony a törvényi előírásoknak megfelelően
  • Bejelentett jövedelem (magas fix alapbér, kiegészítő jutalék-rendszer, cafeteria)
  • Karrierlehetőség banki területen
  • Széleskörű banki termékismeret, szakmai továbbképzések
  • Biztos háttér, kiemelkedő színvonalú munkakörülmények
  • Céges AYCM Sportpass kártya kiváltási lehetőség

Bér, időbeosztás:

  • Átlagos bruttó havi jövedelem: 345.000 – 400.000 Ft,-
  • Munkaidő: Napi 8 óra folyamatos munkarendben (délelőttös, délutános, hétvégi és éjszakai műszakokban történő munkavégzéssel, amit havi beosztással lehet tudni előre)
  • A törvényi kereteknek megfelelően bejelentett, alkalmazotti jogviszonyban foglalkoztatunk.
  • Munkavégzés helye: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Banki értékesítés
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Telefonos értékesítő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!