PannonLife Insurance Zrt.
  • A PannonLife Insurance Zrt. hazánk pénzpiacának egyik meghatározó cége. A Társaságot a Million Dollar Round Table nevű amerikai szakmai szervezet hét éve folyamatosan a világ 500 legjobb életbiztosítási szakértője közé választja.

  • Telefonos akvizíciós munkatárs

    Főbb feladatok, munkák:

      Milyen kihívások várnak Rád?

      • Cégvezetőknek segítesz céljaik és álmaik megvalósításában, jövőjük tervezésében;
      • Az első kapcsolódási pontja lehetsz azoknak a potenciális ügyfeleknek, akiknek Vállalatunk egyedülálló segítséget nyújt;
      • Kapcsolat kezdeményezése az ügyfelekkel;
      • Adminisztrációs és jelentésekkel kapcsolatos feladatok ellátása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Téged keresünk, ha:

      • Kiemelkedő stressztűrő képességed van;
      • Kitartó vagy akkor is, ha a sikerek nem azonnal jönnek;
      • Kiváló – elsősorban szóbeli – kommunikációs képességekkel rendelkezel;
      • Több akarsz lenni az átlagnál, de tisztában vagy vele, hogy a sikerhez kitartó és elkötelezett munka szükséges;
      • Hiszel a befektetési termékek és a biztosítások által nyújtott védelem fontosságában;
      • Feltalálod magad és magabiztos tudsz lenni bármilyen helyzetben;
      • Könnyen teremtesz kapcsolatokat és élvezed, ha változatosak és rugalmasak a mindennapjaid;
      • Kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezel;
      • Képes vagy az önálló munkavégzésre;
      • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel;
      • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel.

      Ez a munka NEM Neked való, ha

      • Gyakran torlódnak fel a feladataid, és nehezen jutsz ezek végére;
      • Zavar az egyhangú munkavégzés;
      • Nehezen tudsz proritásokat felállítani, időt és feladatokat menedzselni;
      • Folyamatosan ellenőrizni kell, hogy elvégzed-e rád bízott feladatokat;
      • Elvárod, hogy mindig megmondják, hogy mit csinálj, ahelyett, hogy proaktívan elébe mennél a problémáknak;
      • Csupán egy rövidtávú, átmeneti megoldásra van szükséged, amíg meg nem talál az “igazi” lehetőség.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Előnyt jelent, ha:

      • Telefonos ügyfélszolgálati és / vagy telefonos akvizíciós munkakörben már bizonyítottál;

    Amit kínálunk:

      Ha szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, amely a maga iparágában a legjobbak közé tartozik, és ahol valóban vonzóak a lehetőségek?

      Akkor ez az állásajánlat Neked szól!

      Amire tőlünk számíthatsz:

      • Alapjövedelmet és kiemelkedő jutalékot;
      • Exkluzív belvárosi irodahelyiséget és kialakított infrastruktúrát;
      • Lehetőség, hogy a világ pénzügyi tanácsadói elitjéhez csatlakozhass;
      • Folyamatos fejlődési lehetőséget;
      • Egyedülálló tréning- és coaching támogatást;
      • Szakmai kihívásokat, folyamatos fejlődési, képzési lehetőségeket.

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
    • Telefonos értékesítő
    • Üzletfejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1132 Budapest, Visegrádi utca 50a.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

    A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzodat!