WHC Diák Iskolaszövetkezet
Partnercégünk 1989 óta működik sikeresen hazánkban, 12 gyártóegységgel, 5 kutatás-fejlesztési központtal és 3 üzleti támogató központtal, több mint 10 000 munkatársat foglalkoztat. A LED-es és egyéb energiatakarékos világítótestek és világításirányítási rendszerek fejlesztésével foglalkozó tervezőcsoporthoz keresünk junior mérnök munkatársat.

Telefonos adminisztrációs diákmunka - Budapest, IV. kerület (ZT-4656)

Feladatok:

  • Települések adatainak, elérhetőségeinek összegyűjtése és Sales Force-ban történő rögzítése
  • Önkormányzatok, polgármesterek telefonos felkeresése, közvilágítási ajánlat bemutatása, igényfelmérés
  • Tájékoztató, adatbekérő email-ek küldése a hivataloknak
  • Világításkorszerűsítési projekthez szükséges adatok begyűjtése, emlékeztető hívások indítása
  • Kapott adatok visszaellenőrzése
  • Egyeztetés a Commercial Operations csapattal és közvilágítási sales csapattal
  • Feedbackgyűjtés a Polgármesteri Hivataloktól

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Rugalmas, proaktív hozzáállás
  • Csapatszellem, kapcsolattartás más társosztályokkal
  • Heti min. 25 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Tanulmányokhoz illeszthető munkaidő
  • Br. 1211 Ft-os órabér
  • Hosszútávú diákmunka
  • Szuper csapat
  • Könnyen megközelíthető munkahely - Budapest, IV. kerület

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Budapest vonzáskörzete