IX. kerületi pénzügyi partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat elsősorban hétvégi munkavégzésre határozott idős szerződéssel
Magyarország egyik piacvezető pénzintézete - országosan több mint 4000 munkatársukkal - legfontosabb céljuk, hogy partnerei pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínálják mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztik folyamatosan termékeiket és szolgáltatásaikat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetnek, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálnak banki és biztosítási megoldásokat.

Telecenter munkatárs hétvégi munkavégzésre

Feladatok:

  • ügyfél azonosításának elvégezése videón keresztül az ügyfél okmányai alapján
  • nem kell értékesíteni, egyéb ügyfélszolgálati feladatok nincsenek

Elvárások:

  • jó kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Dinamikus csapat
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkáltató profilja:

  • Magyarország egyik piacvezető pénzintézete

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adatrögzítő
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.