Érdekel a 3D acélszerkezet tervezés? És ha azt mondjuk Neked, hogy a legmodernebb eszközökkel vehetsz részt külföldi projektekben?

TEKLA Mérnök

Miért lesz jó döntés számodra?

  • Külföldi projektekben veszel majd részt
  • Mindig a legmodernebb eszközökkel és szoftverekkel dolgozhatsz
  • Folyamatosan lesz fejlődési és előrelépési lehetőséged

Mik lesznek a feladataid?

  • Te fogod lemodellezni a legnagyobb projektek acélszerkezeteit
  • Részt fogsz venni az összeszerelési rajzok elkészítésében
  • Figyelemmel kíséred majd a kivitelezést, melyen akár személyesen is részt vehetsz

Mit várnak majd Tőled?

  • A TEKLA program ismeretét
  • Építőmérnöki, Építész vagy hasonló releváns végzettséget

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki rajzoló

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest