Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Galla Food Kft.
A Galla Food Kft. stabil kereskedelmi kapcsolatokkal és biztos háttérrel rendelkező gyártó és kereskedő cég, mely kerekegyházi Tejüzemébe keres szakembert.

Tejtermék gyártó - Pasztőrös

Munkakör célja:

    Üzemvezető által kiadott gyártási programok teljesítése

Feladatok, felelősségek:

  • az üzemben található pasztőr- és a hozzátartozó feldolgozó vonal működtetése (nyers tej átvételtől a csomagolásra kész alapanyag elkészítéséig)
  • nyers és feldolgozott tej előírás szerinti vizsgálatainak elvégzése
  • kiírás szerinti csomagolásra kész joghurt- és tejital alapok elkészítése
  • higiéniai és minőségbiztosítási előírások betartása
  • élelmiszerbiztonsági követelmények betartása, szükséges dokumentációk naprakész vezetése
  • termelési tervben megadott termékek minőségi és mennyiségi – határidőre történő – gyártása
  • takarítási és fertőtlenítési utasítások betartása
  • gépek és berendezések biztonságos üzemeltetése

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek:

  • tejiparban szerzett (pasztőr, keverés) min. 1-2 éves tapasztalat
  • rátermettség, megbízhatóság és önállóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • biztos és hosszútávú munkavégzés
  • kiemelkedő fizetés
  • lakhatás – távoli lakhely esetén - biztosított
  • nagyfokú önállóság
  • szakmai fejlődés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Laboros
  • Minőségbiztosítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kerekegyháza

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Tejtermék gyártó - Pasztőrös
  • Rövid pozíció név: Tejtermékgyártó
  • Hirdető cég: Galla Food Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kerekegyháza
  • Feladatok: az üzemben található pasztőr- és a hozzátartozó feldolgozó vonal működtetése (nyers tej átvételtől a csomagolásra kész alapanyag elkészítéséig) nyers és feldolgozott tej előírás szerinti vizsgálatainak elvégzése kiírás szerinti csomagolásra kész joghurt- és tejital alapok elkészítése higiéniai és minőségbiztosítási előírások betartása élelmiszerbiztonsági követelmények betartása, szükséges dokumentációk naprakész vezetése termelési tervben megadott termékek minőségi és mennyiségi – határidőre történő – gyártása takarítási és fertőtlenítési utasítások betartása gépek és berendezések biztonságos üzemeltetése
  • Elvárások: tejiparban szerzett (pasztőr, keverés) min. 1-2 éves tapasztalat rátermettség, megbízhatóság és önállóság 3 műszakos munkarend vállalása felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-05-17
  • Lejárati dátum: 2018-05-24
Állás, munka még: Galla Food Kft.>