FINO-FOOD Kft

Tejipari szakmunkás

Hirdetés szövege:

    A Fino-Food Kft. több mint egy évtizede a somogyi megyeszékhely meghatározó élelmiszeripari vállalkozása. Modern technológiával rendelkező kaposvári üzemünkben állítjuk elő kiemelkedő minőségű tejtermékeinket. Termékeink jelen vannak országosan és Európa szerte a kiskereskedelmi egységek polcain. Közel 200 fős csapatunkba keresünk kollégát tejipari szakmunkás munkakörbe.

    Feladatok:

    • nyerstej feldolgozása, sajtkészítés
    • a tejfeldolgozás során használt berendezések, eszközök tisztításának végzése
    • a technológiai paraméterek, elvárások ellenőrzése és betartása
    • gyártásközi vizsgálatok elvégzése, elvégeztetése, a kapcsolódó adatok rögzítése

    Elvárások:

    • középfokú végzettség
    • termelő üzemben szerzett tapasztalat
    • 1-3 év releváns munkatapasztalat

    Előny:

    • műszaki vagy tejipari végzettség
    • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
    • biztonságos munkakörnyezet
    • családias hangulat és közösségi programok
    • modern technológiai környezet és szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7400 Kaposvár, Izzó u. 9.