Savencia F&D HU Zrt.

A Savencia Fromage & Dairy Hungary Zrt. neve garanciát jelent a kiváló minőségre, a feldolgozott alapanyagokra, sajtokra és egyéb késztermékekre. Cégünk olyan közkedvelt piacvezető sajtmárkák gyártója, mint a Medve, a Tihany Válogatás, a Pannónia, vagy a Karaván. A Savencia Fromage & Dairy vállalatcsoport leányvállalataként széles nemzetközi portfólióval és nemzetközi sajtgyártói tudással rendelkezünk. A Savencia vállalatcsoport az első számú sajtspecialitást gyártó cégcsoport a világon. A francia családi tulajdonban lévő vállalat közel 20 000 alkalmazottal 120 országban értékesíti termékeit. Vállalatunk hosszú távú sikeres működésének alapja a kiváló minőségű termékek előállítása, a folyamatos termékinnováció és a szolgáltatások megbízhatóságának fenntartása. Társaságunk fontos szerepet vállal a hazai sajtfogyasztási kultúra fejlesztésében, valamint az egészséges táplálkozási szokások kialakításában.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Tejfelvásárlási területi képviselő

Főbb feladatok, munkák:

    • Folyamatos kapcsolattartás a tejtermelőkkel és az agrár érdekképviseletekkel
    • Tejtermelőknek nyújtott szaktanácsadás
    • Az alapanyag tej minőségének biztosítása a gyártó üzemeink igényeinek megfelelően
    • A tejtermelő farmok állategészségügyi bizonyítványainak folyamatos frissítése
    • Mezőgazdasági termékértékesítési szerződések előkészítése
    • Az alapanyag tej átadás-átvételi kontrollja
    • Éves tejtermelői auditok elvégzése
    • Új beszállítók keresése, szerződések előkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú mezőgazdasági végzettség
    • Középfokú angol nyelvtudás
    • Határozott fellépés, minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség, a cég érdekeinek képviselete
    • B kategóriás jogosítvány
    • Jó kommunikációs és szervezési készségek,
    • Felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (MS Office - Excel/Word)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hatósági tejmintavevő tanúsítvány
    • Francia nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
    • versenyképes bérezési csomag
    • motiváló bónuszrendszer
    • cafeteria juttatás
    • kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség
    • hosszú távú munkalehetőség
    • barátságos, segítőkész csapat
    • mobilitási támogatás
    • stabil, megbízható munkahely
    • modern technológiai környezet és folyamatos fejlesztések

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Vas megye, Veszprém megye

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Kérjük, hogy küldje el hozzánk önéletrajzát és motivációs levelét.