A STRABAG Magyarország cégcsoport országos lefedettséggel, hazánk minden régiójában jelen van. Ezzel az adottsággal egyedülállóak vagyunk a magyar építőipari cégek között. Tevékenységünk az építőipar teljes vertikumát felöleli, az alapanyag bányászattól és gyártástól a magas-, mélyépítési és speciális mérnöki létesítmények kivitelezéséig. Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről. Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak. Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából. TEHERGÉPKOCSI VEZETŐT KERESÜNK!

TEHERGÉPKOCSI VEZETŐ

(Job-ID: req36235)

Feladatok

  • Útépítési kivitelezési munkákhoz sofőr feladatok
  • Munkavégzés helyszíne: Gy-M-S és Vas megye
  • Indulás minden nap Győr vagy Szombathely környékéről
  • Bitumenemulzió és tréler járművek
  • Elsősorban környékbeliek jelentkezését várjuk fényképes önéletrajzzal!

Elvárások:

  • Érvényes GKI kártya
  • C+E kategóriás jogosítvány
  • Felelősségtudat
  • Problémamegoldó képesség
  • Szervezőképesség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye

STRABAG ÁLTALÁNOS ÉPÍTŐ KFT
Imre Kasper
Gábor Dénes u. 2.
H-1117 Budapest

strabag hu