Legyél te is kollégánk és dolgozz velünk egy családias vállalatnál!

Tehergépkocsi vezetőket

keresünk kiemelkedő feltételekkel Logisztikai Központunkba Üllőre!

Egyéb információ az állásról:

Feladatok:

    Feladatok:

    • Tehergépkocsi áruval való meg –illetve lerakása
    • Üzletek részére árukiszállítás
    • Üzletekből göngyöleg és visszáru szállítása
    • Áruval, rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése
    • Menetokmányok, tehergépkocsi átadás-átvételi jegyzőkönyv vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • C + E kategóriás jogosítvánnyal, GKI és digitális gépjárművezetői kártyával rendelkezel
    • Előnyként értékeljük, de nem feltétel a könnyűgép kezelői jogosítvány és forgózsámolyos pótkocsival szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

    • Akár azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget
    • Kulturált munkakörülményeket
    • Alapbért + magas béren kívüli juttatásokat
    • Rugalmas műszakbeosztást

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2225 Üllő