Üveg-Konstrukt Kft.
  • Az Üveg-Konstrukt Kft., a Mályi-Glass Kft. beépítő társcégeként, több, mint 10 év tapasztalattal áll vevőink rendelkezésére, legyen szó, akár üveglépcsőről, üvegkorlátról, járható üvegfelületről, belsőépítészeti üvegről vagy egy extrém zuhanykabin kialakításáról.

    Weboldal: uvegkonstrukt. hu

  • Tehergépkocsi vezető, sofőr (C kategóriás jogosítvánnyal)

    Főbb feladatok, munkák:

      • Tehergépkocsival, áru szállítása belföldi útvonalakon.
      • Áruszállítás vevőinknek
      • Telephelyek közötti áruszállítás

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • minimum „C” kategóriás jogosítvány
      • empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
      • precizitás, pontos munkavégzés
      • jó szervezőkészség
      • terhelhetőség
      • Megbízható és pontos személyre van szükségünk, olyanra, akire lehet számítani, nem késik el, és lelkiismeretesen végzi a munkáját!

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
      • árufuvarozói engedély
      • targoncás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • azonnali munkába lépési lehetőség
      • Stabil, hosszútávú munkahely
      • versenyképes jövedelem
      • Kafetéria: szép kártya
      • Utazási (bejárási) támogatás

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    3434 Mályi, Kölcsey Ferenc utca 12.

    Egyéb juttatások:

    cafeteria

    Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével!

    Szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy csak abban az esetben áll módunkban felvenni Önnel a kapcsolatot, amennyiben önéletrajza és belső HR-es folyamataink alapján alkalmasnak találjuk a pozícióra.