EUROTS SPEDÍCIÓ Kft

Tehergépkocsi vezető- kamion sofőr

Főbb feladatok, munkák:

    Szegedi telephelyű, 15 éve stabilan működő, folyamatosan bővülő, nemzetközi közúti árufuvarozással foglalkozó cég keres nemzetközi gépjárművezetőket nyerges, ponyvás szerelvényre.

    Amit nyújtunk:

    • kiemelkedő bérezés, pontos kifizetés
    • fiatal, jól felszerelt járműpark, teljes körű szervizháttér
    • hosszútávú, megbízható munkalehetőség
    • dinamikus és jól szervezett csapatmunka, segítőkész irányítók
    • külön odafigyelünk a sofőreink igényeire
    • változatos munka az Európai Unió területén Svédországtól Portugáliáig
    • csoportos munkavállalói biztosítás
    • útdíjfizető készülékekkel felszerelt flotta
    • kulturált, zuhanyzós sofőrváró
    • őrzött, kamerás telephely fedett személyautó parkolóval

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárások:

    • C+E kategóriás jogosítvány
    • GKI igazolvány
    • PÁV igazolás
    • Digitális gépjárművezetői kártya
    • Nemzetközi fuvarozásban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető, Külföld

Jelentkezéseket várjuk a +3630/943-3785 telefonszámon vagy személyesen a 6791 Szeged, Dorozsmai út 78. alatt.