VízTEC Zrt.
  • A VízTEC a legnagyobb tisztán hazai tulajdonban álló víz- és szennyvíztechnikai vegyi segédanyagokat gyártó és forgalmazó vállalat.
  • Csatlakozz hozzánk

    Tehergépjármű vezető

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      Felsőpakonyi telephelyről, 10 tonnás MAN platós és 1,5 tonnás Ford teherautóval saját áruink (általában 1m3-es ADR tartályban) kiszállítása a közép-magyarországi vevőinkhez. Terítés, napi 3-4 címen. Az áru lepakolásában segítség nyújtása, vagy lefejtése a vevő tartályába.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - C kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
      - ADR (III) darabárus igazolvány (Amennyiben nincs a megszerzésében segítünk!)
      - GKI kártya, dig. sofőrkártya, PAV III
      - Csapatszellem alapkövetelmény

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - E kategóriás jogosítvány
      - targoncavezetői jogosítvány

    Amit kínálunk:

      Alapbér + üzemanyagmegtakarítás + munkába járási támogatás, telefon.
      Vezetési és pihenőidők tartása, munkaidő: hétfő-péntek
      Minden hétvége és ünnepnap szabad.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2363 Felsőpakony

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

    Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!