Nord –Süd Transport GmbH
Csatlakozzon hozzánk

Tehergépjármű vezető

pozícióba!
Mi, mint családilag vezetett vállalkozás több ,mint 50 éve vagyunk sikeresek a szallítmányozási –és logisztikai megoldások területén.
Fő kompetenciánk igényes tömegszállítmányozás a legmagasabb minőségi szinten. Több, mint 300 szállítmányozásban   kiemelkedően tapasztalt alkalmazottunkkal , valamint speciálisan felszerelt járműveinkkel gondoskodunk a folyamatos növekedésért. Piacvezető vállalkozások  az autó-és építőipar, csomagolás, gép-és berendezés gyártás területéröl bíznak meg az egyéni logisztikai megoldásainkban.
Különböző munkamodelleket kínalunk azért, hogy az Ön rendszeres hazautazását lehetővé tegyük. Sajat nyelvkurzusunkkal segítjük német nyelvtudása fejlesztésében.

Örömmel várjuk jelentkezését!

Főbb feladatok, munkák:

Tehergépkocsi-vezetőt keresünk! Azonnal!
- Egy modern teherautó átvétele
- Használat távolsági forgalomban vagy rendszeres forgalomban
- Vontatójárművek, Jumbo pótkocsis teherautók, cserélhető felépítményű teherautók.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Tapasztalat az áruszállításban
- CE osztályú vezetői engedély és képesítés 95
- Ügyfélközpontú munka
- Német nyelvtudás vagy hajlandóság a nyelvtanulásra

Amit kínálunk:

- Modern teherautók
- Új szociális helyiségek
- Pontos fizetés és extrák egy megbízható céggel
- Rugalmas munkamodellek és szabad hetek
- Berezes megegyezes szerint

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

74632 Forchtenberg, Németország

A jelentkezem gombra valo kattintassal kerjük csatolja a nemet es magyar nyelvü öneletrajzat!