Dako-Pumpa Kft.
keres

TEHERGÉPJÁRMŰ VEZETŐT

Betonszivattyú kezelői munkakörbe

Szeretnél a kollégánk lenni ?
Szeretnél ilyen gépekkel dolgozni ?

    Ha rendelkezel „C „ kategóriás jogosítvánnyal, és minimum 3 éves vezetési gyakorlattal, szívesen látunk a sorainkban.

    Kiemelt, teljesítménytől függő nettó 300.000 - 600.000 Ft bérezéssel a Dako-Pumpa Kft. betonszivattyú kezelői munkakörbe munkatársakat keres.

    Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete

    Szükség esetén cégünk vállalja a betaníttatást és ezen idő alatt is magas fizetési lehetőséget biztosít.
    Lakhelytől távoli munkavégzés esetén díjmentes szállást és hazautazási költségtérítést biztosítunk.
    Próbaidő letelte után egyéb juttatások igénybevételére van lehetőség (pld. munkaruha, vállalati kölcsön stb.)

Feltétel:

  • C kategóriás jogosítvány
  • minimum 3 éves vezetési gyakorlat

Előny:

  • nehézgépkezelői igazolvány
  • GKI kártya

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Jelentkezést a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el vagy telefonon a
06-30-931-6537-es számon.