A BHS Trans Kft. immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégünk jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keresi leendő kollégáját az alábbi pozícióra dunakeszi telephelyére:

TEHERGÉPJÁRMŰ VEZETŐ (C kategória)

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség, határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Kimagasló fizetés, pontos, korrekt elszámolás
  • Modern, folyamatosan szervízelt, kiváló állapotú járműpark és munkaeszközök
  • Saját gazdás rendszer
  • Változatos feladatok
  • Barátságos, támogató csapat

Főbb feladatok:

  • 18,5 tonnás tehergépjármű vezetése
  • Áru szállítása adott földrajzi régió területén belül
  • Gépkocsival kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Rakomány helyes rögzítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány, digitális tachográf kártya, GKI kártya
  • Megbízható, önálló, precíz személyiség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Áruterítésben szerzett tapasztalat
  • Több éves tehergépjármű vezetői gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Érvényes gépkezelői engedély (4213 géptípusra– gépjármű emelő hátfalak)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

A fényképes önéletrajzokat a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.