Munkatársat keresünk

Teherautó sofőr (C kategória)

pozícióba.

Társaságunk 25 éve foglalkozik vegyszerek, gyógyszeralapanyagok és fertőtlenítőszerek gyártásával és kereskedelmével. Számos területen a piac meghatározó szereplői vagyunk, és komoly szakmai háttérrel, valamint korszerű infrastruktúrával rendelkezünk. Modern gyártási, raktározási feltételek, jól felszerelt analitikai labor és magas színvonalú munkakörnyezet jellemzi cégünket. Folyamatos fejlesztéseinknek köszönhetően dinamikusan növekszünk, bővülünk.

Feladat:

  • A munkavégzés 10 tonnás teherautón, (jellemzően heti 3-4 nap) illetve a hét többi napján 3,5 tonnás furgonon történik.
  • Kizárólag belföldi szállítás hétfőtől péntekig, azaz hétvégén nincs munka.
  • A szállítandó áru tételes átvétele, szakszerű rakodása, szakszerű szállítása
  • A kapcsolódó dokumentáció (számla, szállítólevél stb.) körültekintő kezelése
  • Szállítási feladatok pontos elvégzése
  • Göngyölegek kezelése, elszámolása és vevőktől történő visszaforgatása
  • A gépjármű napi karbantartása, tisztán tartása, tankolása, műszaki problémák jelentése
  • A menetlevél pontos vezetése

Feltétel:

  • C kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya, digitális gépjárművezetői kártya
  • Felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • ADR bizonyítvány (Nagy ADR!, küldeménydarabos, azaz nem tartányos)
  • Targonca (vezetőüléses) jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kezdő alapbér: bruttó 320.000 Ft.
  • Nagyautó (10 t) pótlék napi bruttó 6.000 Ft
  • Próbaidő (90 nap) után: béremelés, ill. negyedéves prémium
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Évvégi karácsonyi juttatás
  • Stabil bejelentett munkahely
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Próbaidő: 90 nap
  • Szakmai gyakorlat: 1-3 év

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

2314 Halásztelek

Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen elküldeni.