Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A SKUBA CSOPORT tevékenysége teherautó, busz és pótkocsi alkatrészek nagykereskedelme. Ma a cégcsoport a Kelet-Közép-Európai térség, valamint a FÁK országok egyik vezető vállalata.
A céget 1992 alapították, és ma 20 országban többek között Litvánia, Lettország, Észtország, Finnország, Oroszország, Ukrajna, Lengyelország, Csehország, Szlovákia, Magyarország, Románia, Bulgária, Görögország, Olaszország területén tevékenykedik,több, mint 400 alkalmazottal.
A SKUBA CSOPORT működési elvei széles választék, kedvező áron, jó minőségben. Az állandó beszállítók a legismertebb járműipari óriáscégek közül kerülnek ki. A cégcsoport ügyfelei mindig az alkatrészek széles körét találják, mely az igényeik csaknem 100%-át lefedik.

A SKUBA CSOPORT zalaegerszegi telephelyére keres ezúton

Teherautó alkatrész értékesítőt

Feladatok:

  • Az autóalkatrész értékesítési folyamatok szakszerű irányítása és működtetése
  • Raktározás technikai, kiszállítási, logisztikai koordináció a piac igényeihez igazodva
  • Vevőszolgálati és kommunikációs folyamatok biztosítása

Elvárások:

  • Autó (motorkerékpár, tehergépkocsi, mezőgazdasági gép) alkatrész kereskedelemben szerzett minimum 2 éves gyakorlat
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat
  • Önállóság, jó kommunikációs és szervezőkészség

Előnyök:

  • Középfokú autós műszaki végzettség
  • Autóalkatrész és gépjármű szerkezettani és javítási ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kreatív munkavégzés
  • Egy piacvezető cég szakértő munkatársának kijáró szakmai elismertség és hosszú távú karrierlehetőség
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség

Egyéb információ:

  • Munkába állás időpontja: Azonnal.
  • Munkavégzés helye: 8900 Zalaegerszeg, Iskola utca 3.

    Új munkatársainknak, kiemelkedő jövedelmet, fejlődési-, és előrelépési lehetőséget biztosítunk családias környezetben.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8900 Zalaegerszeg, Iskola utca 3.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, pályázati anyagát ,fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, bizonyítványok másolatát a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Teherautó alkatrész értékesítő
  • Rövid pozíció név: Alkatrész értékesítő
  • Hirdető cég: Skuba Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Zala megye
  • Város: Zalaegerszeg
  • Feladatok: Az autóalkatrész értékesítési folyamatok szakszerű irányítása és működtetése Raktározás technikai, kiszállítási, logisztikai koordináció a piac igényeihez igazodva Vevőszolgálati és kommunikációs folyamatok biztosítása
  • Elvárások: Autó (motorkerékpár, tehergépkocsi, mezőgazdasági gép) alkatrész kereskedelemben szerzett minimum 2 éves gyakorlat "B" kategóriás jogosítvány Felhasználói szintű számítógépes gyakorlat Önállóság, jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-07-18
  • Lejárati dátum: 2018-08-08
Állás, munka még: Skuba Hungária Kft.>