Az Eurideas Language Experts (www.eurideastranslation.com) egy magyarországi fordítóiroda budapesti és brüsszeli irodákkal. Ügyfeleink főleg nyugat-európai és tengerentúli szervezetek (pl.: EU-s intézmények, ENSZ, Világbank, OECD, IOM). Projektjeink többsége az aktuális világpolitikai és gazdasági helyzethez kötődik, sokszor van lehetőségünk olyan projekteken dolgozni, amelyek megjelennek a világsajtóban vagy más magas szintű nemzetközi fórumon kerülnek publikálásra.

Technology Specialist

Bővülő ügyfélkörünknek köszönhetően dinamikus és fiatal csapatunkba Technology Specialist kollégát keresünk.

A legjobb, ha:

  • vettél már részt XTRF rendszer bevezetésében, paraméterezésében
  • kezeltél már memoQ-szervert, és dolgoztál már online memoQ-projektek konfigurálásán
  • Windows-alapú környezetben oldottad már meg felhasználók kisebb-nagyobb problémáit
  • …és mindezt széles nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező fordítóirodában tetted

Ha ezek mégsem, akkor legalább:

  • kiváló számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel, érdekelnek az új technológiák
  • vettél már részt bármilyen ERP/CRM-rendszer bevezetésében és beállításában
  • az MS Word és Excel magas szintű ismerete mellett grafikai programokkal (Adobe InDesign, Illustrator, Photoshop) is barátságban vagy
  • legalább középfokú angol nyelvtudásod van
  • precíz és részletorientált vagy, ha az kell, de tudsz is gyorsan reagálni, ha arra van szükség

És előny még az is, ha:

  • kedveled a súrlódásmentes munkahelyi környezetet, és hajlandó vagy tenni is ennek fenntartásáért
  • humorérzékedet az eredmények elérésének szolgálatába tudod állítani van fordítóirodai tapasztalatod
  • van német vagy francia nyelvismereted
  • értesz bármilyen egzotikus nyelven (kínai, koreai, thai stb.)
  • van jártasságod más fordítástámogató eszköz használatában
  • tudsz programozni valamilyen Windows-barát nyelven, láttál már API-okat

Ezek lennének a feladataid:

  • részvétel az XTRF rendszer bevezetésének véglegesítésében
  • memoQ-projektek szükség szerinti hegesztése: TM-ek, sablonok, előbeállítások stb.
  • alapszintű felhasználói támogatás a szerződéses IT-partnereink ingerküszöbe alatti ügyekben – és természetesen akkor a velük való kommunikáció a többi esetben
  • automatizálási lehetőségek feltárása és a meglévők továbbgondolásában való részvétel
  • kiadványszerkesztési best practice-ek kidolgozásában való közreműködés

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés
  • egy vidám, fiatal és lendületes csapat tagja lehetsz
  • érdekes projektek
  • szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Rendszertervező
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Projektmenedzsment
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1054 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 48

Ha sikerült felkeltenünk az érdeklődésed, kérjük, küldd el a jelentkezésed október 6-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva. Az email tárgyába kérlek, írd bele: „Technology Specialist".

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.