Kihívásokra vágysz és készen állsz egy új KALLandra?
Akkor a KALL
 Ingredients Kft. rád vár!

Újonnan indult, környezetbarát technológiával működő, zöldmezős beruházásban felépült gyárunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Technológusmérnök

Miért érdemes minket választanod?

  • Önálló, innovatív szakmai munkát végezhetsz.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget és kihívásokkal teli, felelős szakmai munkát biztosítunk.
  • Nagyvállalati munkakörnyezetben, világszínvonalú gyártástechnológiával ismerkedhetsz meg.
  • Fiatalos, lendületes, jó hangulatú csapat tagja lehetsz.
  • Versenyképes jövedelmet és kompenzációs csomagot biztosítunk.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Termelő üzemek technológiai támogatása.
  • Üzemviteli problémák kivizsgálása, azok lehetséges okainak feltárása, valamint javaslat a forrás elhárítására.
  • Üzemi paraméterek nyomon követesé, elemzése, értékelése.
  • Termelési paraméterek, segédanyag- és energia felhasználások optimalizálása.
  • Technológiai számítások és méretezések, csővezetéki tervezések, szükséges berendezések műszaki paramétereinek meghatározása.
  • Beszerzések műszaki támogatása (ajánlatkérési felhívások megfogalmazása, ajánlatok műszaki szempontú értékelése).
  • Az üzemeltetéssel kapcsolatos hatósági ügyintézések műszaki támogatása, eljárásokban való részvétel.
  • A feladatok műszaki dokumentálása, a technológiai dokumentációs rendszer naprakész fenntartása.

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Vegyészmérnök végzettség.
  • Jártasság vegyipari műveleti, hő- és áramlástani számításokban.
  • IT és CAD ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, AutoCad), aktív internet használat.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • A vállalat telephelyéhez való közeli (30km) lakhely vagy költözési hajlandóság.
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat.

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Vegyészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tiszapüspöki, 5211 Fehértó part 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és bővebben szeretnél tudni az újonnan megvalósult beruházásról, aktuális lehetőségekről, pályázatokról, úgy keresd fel a weboldalunkat.

A fenti pozícióra pályázatod – magyar nyelvű önéletrajzod - a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldd!