A hazai húsliba előállításból jelentős mennyiségi részesedéssel rendelkező Tranzit Csoport, elsősorban sovány víziszárnyas és csirke tenyésztésével, feldolgozásával, kereskedelmével, kisebb részben növénytermesztéssel van jelen a magyar és a nemzetközi piacokon.
A folyamatos fejlesztések, a nemzetközi módszerek és tapasztalatok gyors átvétele, az élelmiszerhigiéniai és állatjóléti kritériumoknak való magas szintű megfelelés áll minden körülmények között a vállalatvezetés középpontjában. Mindig a legjobbra törekszünk és tudásunk legjavát sűrítjük az állandó és megbízható prémium minőség fenntartása érdekében.
Ennek a minőségnek a fenntartásához szakképzett és elkötelezett munkatársakra van szükségünk.

A Tranzit-Food Kft. új munkavállalót keres Nyírgelsére

Technológus

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Technológiai utasítások, anyagnormák elkészítése, folyamatos karbantartása
  • A technolóigai műveleti utasítások betartásának és a felhasznált anyagok minőségének folyamatos ellenőrzése
  • Új termékek gyártásához szükséges utasítások elkészítése, a gyártási műveletek betanítása, az utasításban foglaltak betartásának ellenőrzése
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri az élelmiszerekre vonatkozó hatósági és törvényi előírásokat és jogszabályokat

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai vagy középiskolai végzettség
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Jó szervezőkészség és terhelhetőség
  • Precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • változatos, mozgalmas feladatok
  • versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nyírgelse

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.