A Talentis Consulting Zrt. keres, partnere a Mészáros és Mészáros Kft. számára,

TECHNOLÓGUS

munkatársat.

LEENDŐ MUNKATÁRS FELADATAI:

  • műszaki kontrolling tevékenység
  • technológiai utasítások készítése
  • műszaki egyeztetések, döntés előkészítés
  • kivitelezés folyamán alvállalkozói, beszállítói teljesítések nyomon követése
  • mintavételi- és megfelelőség igazolási tervek készítése
  • műszaki előírások/követelmények, előírt technológiák ellenőrzése és szigorú betartatása
  • alkalmazott anyagok megfelelőség igazolása
  • laboratóriumi vizsgálatok koordinálása
  • technológiai feladatok
  • szabványok előírásainak alkalmazása
  • vállalkozási dokumentumok készítése
  • minőségirányítási rendszer működtetése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú szakirányú végzettség (építő- vagy építészmérnök)
  • min. 1-2 éves építőipari szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • pontos, precíz munkavégzés, igény a szakmai fejlődésre
  • B kategóriás jogosítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • legalább 1 - 2 év szakmai tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati- háttér, kiváló munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • Főállású munkaviszony határozatlan időre
  • Versenyképes bérezés
  • Változatos feladatok

    „Magán-munkaközvetítői tevékenység: FE/12/3748-2/2019”

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.