Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Technológus Mérnök

Feladatok:

  • Új modellek bevezetése és a gyártott modellek módosítása, valamint minőségfejlesztések és kapacitás bővítések esetében a robotizált gyártósorok átalakítási munkái
  • A gyártósorok kialakításának, elrendezési tervének specifikációjának az elkészítése
  • A hegesztő készülékek tervezési / módosítási koncepciójának a kialakítása
  • A gyártósorok átalakítási munkáinak a megrendelése, tervezés, gyártás, átvétel (a gyártók telephelyén is), beszerelés és próbagyártások
  • A vonatkozó ütemtervek elkészítése, azok betartása
  • Új technológiák, anyagok bevezetése, beillesztése a jelenlegi technológiákba

Elvárások:

  • Felsőfokú gépész szakirányú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (angol nyelv aktív, kommunikációs szintű ismerete)
  • Minimum egy tervezői program felhasználói szintű ismerete
  • Nyitottság az új ismeretekre
  • Nagyfokú önállóság, ugyanakkor jó kommunikációs készségek csapatmunkában való részvételhez, problémamegoldó képesség
  • Magas terhelhetőség precizitás

Előny:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Ellenállás hegesztésben való jártasság
  • NX tervező program ismerete
  • Fanuc robotprogramozási ismeretek
  • PLC programozási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség piacvezető cégnél
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

    Esztergom (Budapestről ingyenes buszjárat biztosított, egy órán belüli utazási idővel)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Esztergom, 2500 Schweidel J. utca 52/a..

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen Karrieroldalunkon.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Magyar Suzuki Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Technológus Mérnök
  • Rövid pozíció név: Technológus Mérnök
  • Hirdető cég: Magyar Suzuki Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Komárom-Esztergom megye
  • Város: Esztergom
  • Feladatok: Új modellek bevezetése és a gyártott modellek módosítása, valamint minőségfejlesztések és kapacitás bővítések esetében a robotizált gyártósorok átalakítási munkái A gyártósorok kialakításának, elrendezési tervének specifikációjának az elkészítése A hegesztő készülékek tervezési / módosítási koncepciójának a kialakítása A gyártósorok átalakítási munkáinak a megrendelése, tervezés, gyártás, átvétel (a gyártók telephelyén is), beszerelés és próbagyártások A vonatkozó ütemtervek elkészítése, azok betartása Új technológiák, anyagok bevezetése, beillesztése a jelenlegi technológiákba
  • Elvárások: Felsőfokú gépész szakirányú műszaki végzettség Tárgyalóképes angol nyelvtudás (angol nyelv aktív, kommunikációs szintű ismerete) Minimum egy tervezői program felhasználói szintű ismerete Nyitottság az új ismeretekre Nagyfokú önállóság, ugyanakkor jó kommunikációs készségek csapatmunkában való részvételhez, problémamegoldó képesség Magas terhelhetőség precizitás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-12