• Cégünk fő profilja töltőállomások építése, szerelése, karbantartása és javítása.

    A töltőállomások, telephelyek és kiszolgáló létesítmények épületeinek átalakításához, javításához és felújításához keresünk hosszú távra, azonnali kezdéssel gyakorlattal rendelkező
  • Technológiai szerelő munkatárs

    Feladatok:

    • Benzinkút és ipari technológia, szerelés, átépítés, felújítás.

    Elvárások:

    • Villanyszerelői vagy csőszerelői vagy hegesztő végzettség
    • Önálló, precíz munkavégzés
    • Jó problémamegoldó képesség
    • Ügyfélközpontú és értékteremtő gondolkodás
    • Csapatban való dolgozás képessége

    Munkavégzés hely:

    • Változó, Magyarország teljes területe

    Amit kínálunk:

    • Bejelentett, határozatlan idejű alkalmazás szerződéssel
    • Versenyképes jövedelem, alap plusz teljesítménytől függő mozgóbér
    • Közlekedés vállalati autóval
    • Továbbképzési, fejlődési lehetőség
    • Kiváló szakmai háttér, aktív, fiatalos csapat
    • Nemzetközi vállalat által biztosított háttér
    • Érdekes, változatos munka

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépszerelő
    • Hegesztő, Lángvágó
    • Villanyszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Országosan bárhonnan végezhető

    Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével.