Technológiai szaktanácsadó

Az Invitech, Magyarország vezető vállalati (B2B) integrált telekommunikációs szolgáltatója, egyedülálló tapasztalattal rendelkezik a telekommunikáció, az IT-, adatközponti és felhőszolgáltatások területén. Munkatársat keresünk budaörsi székhelyünkre, Technológiai Szaktanácsadó pozíció betöltésére, IT és telekommunikációs szolgáltatások értékesítésének szakmai támogatására.

Ezek lesznek a feladataid

  • Sales Account Manegerek támogatása projektek és szolgáltatások értékesítési folyamataiban;
  • Részvétel az árajánlat stratégiai kidolgozásában, az ajánlati folyamat összefogása az érintett szakterületekkel történő egyeztetések során;
  • Ügyféligények felmérése, műszaki koncepció elkészítése és további értékesítési lehetőségek kiaknázása;
  • Prezentációk / Demók / Ajánlatok készítése; tender menedzsment;
  • Presales terület belső képviselete mellet, az Account Manager teammel fennálló kapcsolat ápolása és fejlesztése;
  • Alvállalkozói kapcsolattartás és ezen kapcsolatok fejlesztése a fennálló szakmai együttműködés mélyítése által.

Amik szükségesek a feladataid ellátásához

  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség;
  • legalább 3 éves tapasztalat Telekommunikációs területen
  • Telekommunikációs ismeret
  • Hang és kommunikációs szolgáltatásokhoz kapcsolódó rendszerek (PBX, UC, CC) technológia független ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás.
  • ügyfélközpontú kommunikáció és üzleti gondolkodás
  • Tárgyalási készség – kommunikáció szóban és írásban
  • Megoldás orientáltság és kreativitás

Még nagyobb esélyed van, ha

  • Előnyt jelent az Avaya rendszerek, ezen belül is az Aura platform ismerete, illetve az A1S felület ismerete (konfigurációs tapasztalata)
  • Egyéb gazdasági és/ vagy kereskedelmi ismeretek

Miért válassz minket?

  • Versenyképes juttatás csomag
  • Céges gépkocsi, laptop, mobiltelefon
  • Rugalmas munkavégzési hely és kötetlen munkaidő
  • Agilis, szakmailag felkészült, jó hangulatú csapat
  • Szakmai képzéseken, oktatásokon való részvételi lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Telekommunikáció

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Egyéb juttatások:

Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.